Google+
Alışveriş sepetiniz boş!
Hoşgeldin ziyaretçi giriş yapın ya da kayıt olun.

Hakkımızda

deltasarf.com’a Hoş Geldiniz!

BİZ KİMİZ?

2004 yılından beri Mecidiyeköy’de Bilgisayar ve Notebook sarf malzemeleri ithalatı, ihracatı ve perakende satışı yapan Avrasya Grup, 2013 yılında sektöre kazandırdığı Delta Toner Sarf Malzemeleri San. Tic. Ltd. Şti. ile gelişen ve büyüyen yazıcı sektörünün ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik Orjinal Toner, Toner Dolumu ve Muadil Toner Üretimi, İthalatı, İhracatı ve Perakende satışı yapmaktadır.

DELTATONER olarak yeni teknolojik gelişmeleri dikkatle takip ederek geniş ürün yelpazesi ve hızlı hizmet anlayışımızla kısa sürede sektörün öncü firmalarından olmayı başardık.

On yıllık tecrübesiyle sektörün içerisinde olan ekibimiz piyasaya arz edilen toner ürünlerinde ciddi dereceye varan kalite kayıplarının olduğunu farketmiştir. Bu kalite kayıpları tüketiciye zaman kaybı, iş yükü ve maddi kayıplar getirmektedir. DELTATONER hem toner dolumu hem de muadil toner ile piyasanın problemlerine çözüm getirmiştir.

Toner dolumun da kullandığımız orijinal ekipmanlar ve avrupa menşeili yedek parçalar ile %98 oranında orijinal baskı kalitesi ve baskı kapasitesi sağlamaktayız. Yazıcınızda kullanacağınız  DELTATONER %50 oranında paranızın cebinizde kalmasını sağladığı gibi zaman kaybını önleyecek iş yükünü de azaltacaktır.

Vizyonumuz;

Sektörün takipçisi değil, öncüsü olmak.

Misyonumuz;

%100 Müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Hedeflerimiz;

Tonerin DELTATONER olarak talep edilmesini sağlamaktır.

Bugüne kadar binlerce müşterimizin ihtiyacını karşılayan firmamız sizlerden aldığı tebrik mesajlarının haklı gururunu yaşamaktadır. Uzman kadromuz ile sizlere herzaman en kaliteli ürünü, en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğiz.

Temel ilkemiz olan Müşteri Memnuniyeti geleceğimizin güvencesidir…

Teşekkürler Türkiye.

Saygılarımızla.

Back to Top
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...