Google+
Alışveriş sepetiniz boş!
Hoşgeldin ziyaretçi giriş yapın ya da kayıt olun.

Brother Boş Toner

Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Brother TN-2025 Boş Toner Kartuşu Alımı DELTA TONER, Brother TN-2025 Boş Toner alımı yapmaktadır...
0,00TL
KDV Hariç: 0,00TL
Brother TN-2060 Boş Toner Kartuşu Alımı DELTA TONER, Brother TN-2060 Boş Toner alımı yapmaktadır...
0,00TL
KDV Hariç: 0,00TL
Brother TN-2130 Boş Toner Kartuşu Alımı DELTA TONER, Brother TN-2130 Boş Toner alımı yapmaktadır...
0,00TL
KDV Hariç: 0,00TL
Brother TN-2150 Boş Toner Kartuşu Alımı DELTA TONER, Brother TN-2150 Boş Toner alımı yapmaktadır...
0,00TL
KDV Hariç: 0,00TL
Brother TN-2260 Boş Toner Kartuşu Alımı DELTA TONER, Brother TN-2260 Boş Toner alımı yapmaktadır...
0,00TL
KDV Hariç: 0,00TL
Brother TN-2280 Boş Toner Kartuşu Alımı DELTA TONER, Brother TN-2280 Boş Toner alımı yapmaktadır...
0,00TL
KDV Hariç: 0,00TL
Brother TN-3185 Boş Toner Kartuşu Alımı DELTA TONER, Brother TN-3185 Boş Toner alımı yapmaktadır...
0,00TL
KDV Hariç: 0,00TL

Brother Boş Toner, Brother Boş Kartuş, Brother Boş Toner Kartuşu, Brother Boş Toner Alımı, Brother Boş Toner Fiyatları

BROTHER BOŞ TONER ALIMI ve SATIŞI

DELTA TONER Brother Boş Toner Kartuşlarının geri dönüşümüne destek vererek ülke ekonomimize ciddi kazanç sağlamaktadır. Sizde Bitmiş Brother Boş Toner Kartuşları bize satarak hem para kazanabilir hemde geri dönüşüm ile çevrenin korunmasına yardımcı olabilirsiniz. Brother Boş Toner Alım Satım işleminin sağlıklı neticelenmesi için aşağıda dikkatlerinize arz edilen Brother Boş Toner Alım Prosedürünü lütfen dikkatlice okuyunuz.

BROTHER BOŞ TONER ALIMI PROSEDÜRÜ

1- Alımı Satımı yapılacak Brother Boş Toner Kartuşların daha önce dolum görmemiş Brother Orijinal Toner olması gerekmektedir. Orijinal Olmayan Brother Boş Tonerlerin ve daha evvel dolum görmüş Brother Orijinal Boş Tonerlerin alımı yapılmamaktadır.

2- Geri dönüşüme uygun bitmiş Brother Orijinal Boş Tonerleriniz Listesini bize mail atınız. Lütfen Brother Boş Tonerlerin modellerini ve adetlerini listede detaylıca ayrı ayrı yazınız. (Mail; info@deltatoner.com, Tel; 0(212) 358 2 358 pbx)

3- Bize ulaşan Brother Boş Toner Kartuş Listeniz ilgili departmanca alıma uygunluğu hususunda incelenerek fiyatlandırılır (Brother Boş Toner Fiyatları, dolum görmemiş, hasarsız orijinal boş tonerler içindir) ve fiyatlandırılmış liste tarafınıza onaya sunulur. Brother Boş Toner Alım Fiyatlarını onayladığınızda sevkiyat birimi sevkiyatın nasıl gerçekleşeceği ile ilgili sizinle irtibata geçer ve sevkiyat gerçekleştirilir.

4- Sevkiyat iki şekilde yapılmaktadır. Konumunuza göre İstanbul sınırlarında Brother Boş Toner Kartuşları firmamız sevkiyat ekibince alınır. Diğer bölgeler için sevkiyat kargo aracılığı ile gerçekleştirilmektedir. 250TL ve üzeri Brother Boş Toner Alımlarında kargo ücretini firmamız tarafından ödenir. Kargo ile sevkiyatı yapılan Brother Boş Toner kartuşların standartlara uygun ambalajlanmasından (Brother Boş Tonerler sevkiyatta zarar görmemesi için orijinal poşetinde ayrı ayrı paketlenerek kutulanmalıdır) ve güvenliğinden gönderici firma sorumludur.

5- Firmamız Deposuna gelen Brother Boş Toner Kartuşlar öncelikle Alım Listesinde beyan edildiği gibi olup olmadığı Model ve Adet bakımından tek tek kontrol edilir. Sonra Brother Boş Tonerler Firmamız Teknik Personeli tarafından orijinal dolum görmemiş boş toner olup olmadığı ve tekrar kullanılabilirlik testine tabi tutulur. Yapılan test sonucunda daha önce dolum yapılmış veya hasar görmüş Brother Orijinal Boş Toner Kartuşlar veya orijinal olmayan Brother Boş Toner Kartuşlar tespit edilirse geri iade veya imha edilir. Geri iadelerde geliş/gidiş kargo ücreti tarafınızca ödenir.

7- Bütün yukarıda anlatılan işlemler sırasıyla gerçekleştikten sonra Firmamızın Muhasebe Departmanı ödemeyi belirtilen hesap bilgilerine gerçekleştirir. Brother Boş Toner Alımı ödemenin gerçekleşmesi ise neticelenmiş olur.

Çalışma saatlerimiz, hafta içi sabah 9:00 akşam 19:00, cumartesi sabah 9:00 akşam 15:00 arasındadır. Gelen talepler aksi bir durum olmaması halinde aynı gün cevaplanmaktadır.

Toner Dolumunda kurumsal hizmet DeltaTonerYazıcı nerede biz oradayız…

r e n k l e r i n   d o ğ a l l ı ğ ı  0212 358 2 358 pbx

Back to Top
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...