Google+
Alışveriş sepetiniz boş!
Hoşgeldin ziyaretçi giriş yapın ya da kayıt olun.

Faydalı Bilgiler

Alt Kategoriler


BİLGİ NEDİR?

İnsan aklının erebileceği olgu, gerçek ve ilkelerin bütünü olan bilgi, öğrenme, araştırma veya gözlem yolu ile elde edilen malumatlardır. Teknik Bilgi, insanın temel ihtiyaçlarını karşılamak ve günlük yaşamını kolaylaştırmak amacıyla araç gereç yapımı ile ilgili bilgidir. Mühendislik alanında araç gereç yapımı amaçlı kullanılan bilgiler bilimsel yöntemlerle elde edilmiş, bilimsel verilere dayalı teknik bilgilerdir.

Geçmişten bugüne bilgi hep ön planda olmuştur. Bilişim çağını yaşadığımız günümüzde gücün kaynağı artık bilgi olmuştur. Mikro teknoloji ile bilginin işlenmesi, depolanması, raporlaması gelişmişliğin ölçüsü haline gelmiştir. Bilginin önemi o bilginin hangi alanlarda ne sıklıkla kullanıldığına bağlıdır. Bir işletme eğitimde, araştırma ve geliştirmede, üretimde bilgiyi ne sıklıkla kullanmaktadır.

Delta Toner bilginin değerini bilen, araştırma ve geliştirmeye önem veren ve üretimini bilimsel verilere dayandıran bir işletmedir. Toplumsal sorumluluk ile bilginin elde edilmesi ve kullanılmasına katkı amaçlı TONERKARTUŞ ve YAZICI ile alakalı temel konularda merak edilen hususları özet olarak siz değerli okuyucularla paylaşmak istedik. İhtiyaç halinde daha fazla bilgi için, lütfen bize yazınız info@deltasarf.com veya 0(212) 358 2 358 pbx nolu telefondan ilgili birimle irtibata geçiniz.

Çalışma saatlerimiz, hafta içi sabah 9:00 akşam 19:00, cumartesi sabah 9:00 akşam 15:00 arasındadır.

Toner denince aranan marka Delta Tonerİşimizi severek yapıyoruz…

r e n k l e r i n  d o ğ a l l ı ğ ı  0212 358 2 358 pbx

Back to Top
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...