Google+
Alışveriş sepetiniz boş!
Hoşgeldin ziyaretçi giriş yapın ya da kayıt olun.

Kartuş Dolum

Alt Kategoriler


Hp Kartuş Dolum, Samsung Kartuş Dolum, Canon Kartuş Dolum, Brother Kartuş Dolum, Xerox Kartuş Dolum, Epson Kartuş Dolum, Lexmark Kartuş Dolum, Oki Kartuş Dolum, Panasonic Kartuş Dolum, Konica Minolta Kartuş Dolum, Dell Kartuş Dolum, Kyocera Kartuş Dolum,...

KARTUŞ NEDİR?

KARTUŞ mürekkep püskürtmeli Inkjet Yazıcılar için üretilen sarf tüketim malzemesidir. Renkli Kartuş ve Siyah Kartuş olarak iki sınıfa ayrılmaktadırlar.

KARTUŞ DOLUMU

Kartuş Dolum, bitmiş Boş Orijinal Kartuşların mürekkep ile yeniden doldurulması işlemidir. Inkjet Yazıcı ile birlikte gelen birçok hem Siyah Kartuş hemde Renkli Kartuş doluma uygun olarak üretilmektedir. Birkaç dolum işleminden sonra Orijinal Kartuş ’un mürekkep kanalları tıkanacağından artık doluma uygun olmamaktadır. Dolayısıyla yeni bir kartuş almak gerekmektedir. Kartuş Dolumu çevremizi korurken ülke ekonomimize ciddi faydalar sağlamaktadır. Kartuş Dolumu ile şirketler, tüketiciler kartuş sarf malzeme tüketiminde yaklaşık ¼ oranında tasarruf etmektedirler. O halde, Kartuş Dolum yapalım hem paramız cebimizde kalsın, hemde çevremiz temiz ve ferah olsun.

MUADİL KARTUŞ

Muadil Kartuş, fiziksel ve işlevsel olarak Orijinal Kartuş ile aynı olan ve fakat Yazıcıyı Üreten Firma tarafından değil başka firma tarafından üretilen Kartuş demektir. Orijinal Kartuşlara eşdeğer olarak üretilen Muadil Kartuşlar Inkjet Yazıcılar ile uyumludurlar ve Orijinal Kartuş ‘a göre yaklaşık 1/2 oranında fiyat avantajı sağlamaktadır. Muadil Kartuşlar pek doluma uygun olmamaktadır.

KARTUŞ DOLUM ve DELTATONER

Lazer Yazıcılar üretilince Inkjet Yazıcı teknolojisi geride kalmıştır. Lazer Yazıcılar Inkjet yazıcılara göre hem daha hızlı hemde birim çıktı maliyetleri daha düşük yazıcılardır. Delta Toner üretim tesislerini günümüzün teknolojisi Lazer Yazıcılara göre yeniden dizayn etmiş teknik altyapısını Toner Dolum işlemine uygun hale getirmiştir. Delta Toner artık tarih olan ve efektif olmayan Kartuş Dolum yapmamaktadır. Müşterilerimizin yazıcılarını yenileyerek güncel teknoloji Lazer Yazıcı almalarını tavsiye ediyoruz. Lazer Yazıcı size hem hız kazandıracak hemde aylık sarf tüketiminizde tasarruf sağlayacaktır. Hala inkjet yazıcıda ısrar eden müşterilerimize taleplerine göre Orijinal Kartuş veya Muadil Kartuş desteği vermekteyiz.

TONER DOLUM hakkında detaylı bilgi için, http://deltasarf.com/toner-dolum

Çalışma saatlerimiz, hafta içi sabah 9:00 akşam 19:00, cumartesi sabah 9:00 akşam 15:00 arasındadır. Saat 12:00 ye kadar verilen siparişler genellikle aynı gün, saat 12:00 den sonra verilen siparişler ise takip eden mesai günü saat 12:00 ye kadar teslim edilmektedir.

Toner Dolumunda kurumsal hizmet DeltaTonerYazıcı nerede biz oradayız…

r e n k l e r i n   d o ğ a l l ı ğ ı  0212 358 2 358 pbx

Back to Top
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...