Google+
Alışveriş sepetiniz boş!
Hoşgeldin ziyaretçi giriş yapın ya da kayıt olun.

Hp Lazer Yazıcı

Liste Tablo
Göster:
Sırala:
Hp LaserJet 1000 Yazıcı HP 1000 LAZER YAZICI TEKNİK ÖZELLİKLERİ : ..
0,00TL
KDV Hariç: 0,00TL
Hp LaserJet 1005 Yazıcı HP 1005 LAZER YAZICI TEKNİK ÖZELLİKLERİ : ..
0,00TL
KDV Hariç: 0,00TL
Hp LaserJet 1200 Yazıcı HP 1200 LAZER YAZICI TEKNİK ÖZELLİKLER..
0,00TL
KDV Hariç: 0,00TL
Hp LaserJet 1220 All-in-One Fonksiyonel Yazıcı HP 1220 LAZER YAZICI..
0,00TL
KDV Hariç: 0,00TL

Hp Yazıcı, Hp Yazıcılar, Hp Lazer Yazıcı, Hp Lazer Yazıcı Fiyatları, Hp Lazer Renkli Yazıcı, Hp Lazer Renkli Yazıcı Fiyatları, Hp Renkli Lazer Yazıcı, Hp Renkli Lazer Yazıcı

HP (Hewlett Packard) Hakkında:

Hewlett Packard (HP) şirketi 1939 yılında Bill Hewlett ve Dave Packard tarafından Amerika’da kurulmuştur. 1980 yılında inkjet yazıcı ve lazer yazıcı üretmeye başlamıştır. HP Dünyada kabul görmüş bir marka olarak bilişim dünyasının devleri arasında yer alarak kendini kanıtlamıştır.

Neden Hp Lazer Yazıcı Almalıyım?

Hp Lazer Yazıcı teknoloji alanında sürekli kendini güncelleyen sistemleri ile günün ihtiyaçlarına çözüm sunmakta, üretilen tüm yazıcılarında rahatlık ve sorunsuzluk ilkesi taşımaktadır. İhtiyaca göre Mono ve Renkli Lazer Yazıcılar, standart veya çok fonksiyonlu (fax, fotokopi, tarayıcı) seçenekleri ile tüketicinin talebine arz edilmiştir. Hp Lazer Yazıcı Fiyatları yazıcı özelliklerine (mono mu renkli mi, standart mı çok fonksiyonlu mu, baskı kapasitesi, kağıt boyutu (A3,A4), wifi,...vs) göre değişkenlik göstermektedir. Hangi Yazıcıyı Almalıyım? sorusuna cevap olarak önemli olan İHTİYACA UYGUN OLAN YAZICIYI belirleyip almaktır.

Hp Lazer Yazıcı sarf malzeme tonerleri genellikle piyasadan rahatça tedarik edilebilmektedir. Hp Yazıcılar ekseriyetle Toner Dolum işlemine uygun olarak üretilmektedir, buda sarf tüketiminde ciddi tasarruf demektir. Alacağınız yazıcının Toner Dolumu hakkında firmamız teknik ekibinden mail atarak (info@deltasarf.com) veya arayarak (0212 358 2 358 pbx) ücretsiz olarak bilgi alabilirsiniz.

Hem SİYAH hem RENKLİ Hp Lazer Yazıcıların tonerlerine Toner Dolum işlemi yapılabilmektedir. Bu işlem tüketimde maliyetlerini ortalama 1/4 oranında düşürmektedir. Gelişen teknoloji ile ideal tesislerde yapılan dolum işleminde baskı kalitesi ve baskı kapasitesi %95 seviyelerini yakalamaktadır. Ofis çıktılarında bu %5lik kayıp gözle görülemez. Sadece fotoğraf baskılarında ve aydınger çıktılarında önem arz eder. Yoğun çıktı alan Hukuk Büroları, Muhasebe Ofisleri, Noterler, Hastaneler, Okullar, Dershaneler, Eczaneler, Oteller, Büyük Şirketler, … Toner Dolum işlemini tercih etmektedirler.

Delta Toner son teknoloji ile donatılmış üretim tesislerinde, kalite olarak dünyada kabul görmüş firmaların ürünlerini kullanarak, mühendis kontrolünde Toner Dolumu yapmaktadır. Teknik ekibimiz ARGE çalışmalarıyla Hp Lazer Yazıcınızın sarf malzeme tüketimine GARANTİLİ ve PRATİK çözümler sunmaktadır. ÜCRETSİZ Kurye Servisimiz ile bir telefonla tonerinizi HIZLA ayağınıza getiriyoruz.

Çalışma saatlerimiz, hafta içi sabah 9:00 akşam 19:00, cumartesi sabah 9:00 akşam 15:00 arasındadır. Saat 12:00 ye kadar verilen siparişler genellikle aynı gün, saat 12:00 den sonra verilen siparişler ise takip eden mesai günü saat 12:00 ye kadar teslim edilmektedir.

Toner Dolumunda kurumsal hizmet DeltaTonerYazıcı nerede biz oradayız…

r e n k l e r i n   d o ğ a l l ı ğ ı  0212 358 2 358 pbx

Back to Top
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...