Google+
Alışveriş sepetiniz boş!
Hoşgeldin ziyaretçi giriş yapın ya da kayıt olun.

Muadil Toner

Alt Kategoriler


Hp Muadil Toner, Samsung Muadil Toner, Canon Muadil Toner, Brother Muadil Toner, Xerox Muadil Toner, Epson Muadil Toner, Lexmark Muadil Toner, Oki Muadil Toner, Panasonic Muadil Toner, Konica Minolta Muadil Toner, Dell Muadil Toner, Kyocera Muadil Toner,...

MUADİL TONER

Muadil Toner, fiziksel ve işlevsel olarak Orijinal Toner ile aynı olan ve fakat Yazıcıyı Üreten Firma tarafından değil başka firma tarafından üretilen Toner demektir. Orijinal Tonerlere eşdeğer olarak üretilen Muadil Tonerler Lazer Yazıcılar ile uyumludurlar ve Orijinal Toner ‘e göre yaklaşık 1/3 oranında fiyat avantajı sağlamaktadır. Muadil Toner Fiyatları kalitelerine göre farklılıklar göstermektedir.

MUADİL TONER DENİNCE DELTATONER

Delta Toner DELTATONER markası ile tüm marka ve model lazer yazıcılara uyumlu, uluslararası ISO 9001, ISO 14001 kalite ve çevre standartlarına uygun olarak A+ Premium Gold Muadil Toner ithalatı yapmaktadır. DALTATONER markalı Muadil Tonerlerin üretiminde yüksek kalitede (A+ Grade) toner tozu, chip, drum, yedek parça kullanılmakta olup tüm ürünlerimiz birebir değişim garantilidir. Tüm ürünler orijinal paketlerde kutulu olarak satışa sunulmaktadır.

MUADİL TONER YAZICIYA ZARAR VERİR Mİ?

Uluslararası standartlara uygun olarak üretilmiş ve kalite kontrolden geçmiş bir Muadil Toner asla yazıcıya zarar vermez. Çünkü kaliteli bir Muadil Toner fiziksel ve işlevsel olarak orijinal toner ile eşdeğerdir. Mühendis kontrolünde üretilen ve uzman teknik ekip tarafından standartlara uygun testleri yapılan DELTATONER ürünleri hem fiziksel hemde işlevsel olarak birebir değişim GARANTİLİ dir. Delta Toner arzu eden müşterilerine Orijinal Toner de tedarik etmektedir.

DELTATONER MUADİL TONER İLE KAÇ SAFYA ÇIKTI ALABİLİRİM?

Delta Toner tarafından üretilen DELTATONER markalı muadil tonerler baskı kalitesi ve baskı kapasitesi bakımından orijinal toner ile eşdeğer olup toner sayfa çıktı sayısı firmamız tarafından garanti altındadır. Lütfen tonerinizin garanti etiketlerini sökmeyiniz. Tüm tonerlerimizin sayfa çıktı sayıları internet sayfamızda ürün özellikleri altında Baskı Kapasite başlığıyla belirtilmiştir. Dilerseniz Firmamız teknik personel ekibinden info@deltasarf.com adresine mail atarak veya 0(212) 358 2 358 pbx nolu şirket numaramızdan arayarak ücretsiz olarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Çalışma saatlerimiz, hafta içi sabah 9:00 akşam 19:00, cumartesi sabah 9:00 akşam 15:00 arasındadır. Saat 12:00 ye kadar verilen siparişler genellikle aynı gün, saat 12:00 den sonra verilen siparişler ise takip eden mesai günü saat 12:00 ye kadar teslim edilmektedir.

Muadil Tonerde kurumsal hizmet DeltaTonerYazıcı nerede biz oradayız…

r e n k l e r i n   d o ğ a l l ı ğ ı  0212 358 2 358 pbx

Back to Top
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...