Google+
Alışveriş sepetiniz boş!
Hoşgeldin ziyaretçi giriş yapın ya da kayıt olun.

Orjinal Toner

Alt Kategoriler


Hp Orjinal Toner, Samsung Orjinal Toner, Canon Orjinal Toner, Brother Orjinal Toner, Xerox Orjinal Toner, Epson Orjinal Toner, Lexmark Orjinal Toner, Oki Orjinal Toner, Panasonic Orjinal Toner, Konica Minolta Orjinal Toner, Dell Orjinal Toner, Kyocera Orjinal Toner

ORİJİNAL TONER

Orjinal Toner, kullandığınız Lazer Yazıcıyı Üreten firma tarafından üretilen tonerlerdir. Lazer Yazıcı Üreticileri aynı zamanda sarf tüketim malzemesi TONER de üretmektedirler. Bilinen lazer yazıcı üreticilerinin hemen hemen hepsinin Türkiye’de yetkili dağıtıcı firmaları mevcuttur. Dağıtıcılar bayii kanalıyla Orijinal Tonerleri tüketiciye ulaştırırlar. Delta Toner piyasada kabul görmüş tüm Lazer Yazıcıların Orjinal Toner tedarikçisidir. İhtiyacınız olan Orjinal Toner Listesini info@deltasarf.com adresine mail atarak veya 0(212) 358 2 358 pbx nolu telefondan satış temsilcilerimizle irtibata geçerek teklif alabilirsiniz.

BİR TONERİN ORİJİNAL TONER OLDUĞU NASIL ANLAŞILIR?

Öncelikle güvenilir bir firmadan alışveriş yapılmalıdır. Bir tonerin orijinal olup olmadığını anlamak için Toner Kutusu üzerindeki Güvenlik Etiketini kontrol edebilir, QR Kodu ile Kimlik Doğrulaması yapabilirsiniz. Şüpheli durumlarda sahtekarlığın önüne geçmek için lütfen üretici firma ile irtibata geçiniz.

Çalışma saatlerimiz, hafta içi sabah 9:00 akşam 19:00, cumartesi sabah 9:00 akşam 15:00 arasındadır. Saat 12:00 ye kadar verilen siparişler genellikle aynı gün, saat 12:00 den sonra verilen siparişler ise takip eden mesai günü saat 12:00 ye kadar teslim edilmektedir.

Muadil Tonerde kurumsal hizmet DeltaTonerYazıcı nerede biz oradayız…

r e n k l e r i n   d o ğ a l l ı ğ ı  0212 358 2 358 pbx

Back to Top
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...