Google+
Alışveriş sepetiniz boş!
Hoşgeldin ziyaretçi giriş yapın ya da kayıt olun.

Toner Dolumu

Alt Kategoriler


Hp Toner Dolum, Samsung Toner Dolum, Canon Toner Dolum, Brother Toner Dolum, Xerox Toner Dolum, Epson Toner Dolum, Lexmark Toner Dolum, Oki Toner Dolum, Panasonic Toner Dolum, Konica Minolta Toner Dolum, Dell Toner Dolum, Kyocera Toner Dolum,...

TONER DOLUMU

Toner Dolum, bitmiş boş orijinal tonerlerin üretim tesislerinde chip, drum, manyetik,… gibi yedek parçalarının yenilenerek toner tozu ile doldurulması işlemidir. Toner dolumu çevremizi korurken ülke ekonomimize ciddi faydalar sağlamaktadır. Toner Dolumu ile şirketler, tüketiciler toner sarf malzeme tüketiminde yaklaşık ¼ oranında tasarruf etmektedirler. O halde, Toner Dolum yapalım paramız cebimizde kalsın, çevremiz temiz ve ferah olsun.

TONER DOLUM İŞLEMİ ve FAYDALARI

Toner Dolumu deyip geçmemek gerek, esasında çok kapsamlı bir iştir. Toner Dolum işlemi mutlaka teknik ekipmanla donatılmış tesislerde uzman kadrolarca yapılmalıdır ki sağlıklı netice alınabilsin. Bu aradaToner Dolumu yaptırmanın artı birçok faydası mevcuttur. Toner Dolumu, başta uygun fiyat avantajı ile giderlerde ciddi tasarruf demektir. Örneğin, 100usd seviyelerinde olan sıfır orijinal tonerin dolumu 30TL civarında yaptırabilmektedir. Elbette işin maddi boyutu önemlidir. Toner Dolumu ile kesemizi korurken aynı zamanda Çevremizi de koruyoruz. Ayrıca Toner Dolumu ciddi zaman tasarrufu demektir. Orijinal sıfır tonerin tedarik süreci günler alırken Toner Dolumu bir telefonla aynı gün Ücretsiz Kurye Hizmeti ile kapınızda.

TONER DOLUMU DENİNCE DELTA TONER

Delta Tonerücretsiz kurye hizmetiyle boş tonerlerinizi adresinizden alıp, üretim tesislerinde Toner Dolumu yaparak tekrar adresinize teslim etmektedir. Acil durumlarda 10TL fiyat farkı ödeyerek Yenilenmiş Dolu Toneri adresinize isteyip Boş Toneri kuryemize teslim ederek zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz. Dolum için üretim tesisimize gelen Boş Toner son teknoloji ile donatılmış üretim bandında yenilenerek doldurulmaktadır. Firmamız Toner Dolumu yapımında ISO 9001, ISO 14001 kalite ve çevre standartlarına uygun yedek parça ve toner tozu kullanmaktadır. Dolumu yapılan tüm tonerler sevkiyat öncesi standartlara uygun olarak test edilerek paketlenmektedir. Ayrıca siparişlerinizi adresinize teslim eden kuryemiz tonerleri Yazıcınıza takarak test çıktısı almaktadır.

Delta Toner tarafından dolumu yapılan tüm tonerlerin standartlara uygun baskı kalitesi ve baskı kapasitesi firmamız tarafından garanti altındadır. Lütfen tonerinizin garanti etiketlerini sökmeyiniz. Not: Dolum gören tonerlerde orijinal tonere göre %5 civarında kayıp oluşabilir. Bu kayıp ofis çıktılarında fark edilemez. Eğer (fotoğraf baskı, matbaa aydınger çıktısı gibi) özel baskı yapıyorsanız lütfen dolum öncesi firmamız teknik personelinden bilgi alınız.

Çalışma saatlerimiz, hafta içi sabah 9:00 akşam 19:00, cumartesi sabah 9:00 akşam 15:00 arasındadır. Saat 12:00 ye kadar verilen siparişler genellikle aynı gün, saat 12:00 den sonra verilen siparişler ise takip eden mesai günü saat 12:00 ye kadar teslim edilmektedir.

Toner Dolumunda kurumsal hizmet DeltaTonerYazıcı nerede biz oradayız…

r e n k l e r i n   d o ğ a l l ı ğ ı  0212 358 2 358 pbx

Back to Top
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...